KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12411375
nr 1241 1375
Johan Leksell
(1874-1932), Sverige
Blyerts, 3 gubbar, signerad, 21x25
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:53:36
15/3 19:28:56
Johan Leksell
Läs mer om Johan Leksell